Luknės namai

APIE PROJEKTĄ

Nepriekaištinga kokybė ir patogumas – vieni svarbiausių aspektų, renkantis naujus namus. Įsiklausę į gyventojų poreikius, pastatėme 90 ir 106 kv.m. A ++ energetinės klasės pilnai įrengtus gyvenamuosius namus, kuriuose jausitės itin patogiai.

Kaip ir visuose naujuose aukščiausios klasės projektuose, taip ir šiuose namuose įgyvendinti moderniausi gyventojų poreikius atliepiantys sprendimai. Šilumai ir gaiviam orui namuose įrengti rinkos lyderio Panasonic „oras vanduo” šildymo siurbliai bei optimali vėdinimo sistema. Ramybei ir saldžiam miegui saugoti - itin kokybiška garso izoliacija. Saugiai investicijai į žaliąją energiją ir galimybei nepriklausyti nuo elektros kainos svyravimų - patikima saulės elektrinė. Patogumui ir komfortui - aukščiausios klasės Elinta firmos įkrovimo stotelė 2 elektromobiliams bei automobilių stovėjimo aikštelė 3 automobiliams.

Didelį dėmesį skyrėme ne tik namų vidui, bet ir išorei - stilingas fasadas, pilnai sutvarkyti sklypai - veja, dekoratyviniai medeliai, trinkelės užtikrins jaukų ir patogų gyvenimą naujuose „Luknės namuose“. Gyvenamieji namai jau pastatyti ir pilnai įrengti, tad laukia naujakurių.

Gyvenamieji namai aptverti segmentine tvora, visuose sklypuose pasėta kokybiška veja, automobilių stovėjimo aikštelės išklotos trinkelėmis.

Namų sklypo plotai nuo 2.2 a iki 3.2 a.

Namai įrengti naudojant labai aukštos kokybės natūralias medžiagas:

 • Grindys, laiptai, durys, vidaus palangės – ąžuolo medienos masyvas.
 • Virtuvė ir san. mazgai – aukštos kokybės akmens masės plytelės.
 • Sienos išdažytos baltais plaunamais dažais.
 • Virtuvės baldų fasadai – dažyta MDF plokštė, kombinuoti su natūralaus ąžuolo faneruote. Sumontuota kokybiška žinomų gamintojų buitinė technika.
 • Namuose įrengtas kondicionierius ir „Panasonic“ firmos rekuperatorius bei „oras vanduo“ šilumos siurblys.

A++ energijos klasę atitinkantys statybų sprendimai:

 • Pamatai gręžtiniai, rostverkas išlietas naudojant  „Finnfoam“ XPS liktinių klojinių sistemą, apšiltinta 15 cm iš lauko, 10 cm iš apačios, 10 cm iš vidaus.
 • Grindys išbetonuotos 7 cm smėlbetonio sluoksniu, apšiltintos 30 cm EPS 100 polistirolu. Išvedžiotas grindinis šildymas.
 • Sienos sumūrytos iš „Wienerberger“ 188 mm blokelių, apšiltintos „Neoporo“ EPS 70 20 cm polistirolu, apklijuotos „Feldhouse“ firmos klinkerio plytelėmis.
 • Perdangos – iš gelžbetoninių plokščių abiejuose aukštuose.
 • Langai – „Rehau Synego“ profilio, stiklo paketai trijų stiklų.
 • Stogas sutapdintas,  apšiltintas 35 cm EPS 80 polistirolu, su šildoma įlaja vandens nubėgimui.
Planas nr.1

 
Planas nr.2

Projekto ypatumai

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ IR KOMFORTAS

Visų gyventojų poreikius atitinkantys išplanavimai, erdvios svetainės, 3 miegamieji ir nuosavi sklypai suteiks Jums geriausias gyvenimo sąlygas, o draugiška kaimynystė leis mėgautis visavertišku gyvenimu. Kokybė pirmoje vietoje.

Fasadas dekoruotas klinkerio plytelėmis, erdvus ir racionalus išplanavimas, dideli, pietų-vakarų pusę orentuoti kiemeliai, asfaltuotos gatvės su šaligatviais, kelio užtvaru užtvertas privatus „Luknės namų“ kvartalas.

Miestas ir gamta

PATOGI VIETA GYVENTI

Puiki „Luknės namų“ lokacija – greitai ir patogiai pasiekiamas miesto šurmulys. Vos už keleto minučių - prekybos centras „Mega”, „Rimi” parduotuvė, vaikų darželiai, mokyklos. Be to, vaikus patogiai ir saugiai į ugdymo įstaigas nuveža ir parveža mokyklinis autobusas.

Esame tikri, jog šiuose namuose atrasite ir gamtos ramybę, ir miesto žavesį. Namus supanti žaluma leis įkvėpti gryno oro, o patogiai pasiekiami miesto objektai vilios įsikurti.

Įvairus pasirinkimas

MODERNUS INTERJERAS

„Luknės namų“ kvartalas užkariaus modernaus interjero mėgėjų širdis. Profesionalių dizainerių darbas, kuriame harmoniją randa ne tik idealiai įgyvendinti techniniai sprendimai, bet ir kruopščiai iki smulkmenų išpildytos namų interjero detalės šiuose namuose leis jaustis itin patogiai.

Interjero ir namų jaukumo bei patogumo kūrimui naudojame tik kokybiškas, ilgaamžes medžiagas, tad galėsite būti tikri, jog Jūsų namai net ir po daugelio metų išliks tokie patys.

Scroll to Top